Інструменти доступності

Відгуки наших пацієнтів

googleРейтинг
5.0
На основі 178 відгуків
google

21 червня 2026 року Пишу крізь минулі сльози щодо опіків моїх двох малюсеньких синочків - близнюків і теперішній душевний спокій завдяки Садовому Олексію Станіславовичу він працює опіковим хірургом в столичному опіковому центрі. Прошу опублікувати мою та моєї сім'ї подвійну сердечну вдячність лікарю, який двічі за цей складний рік війни у темряві та з відсутністю гарячої води врятував моїх обох хлопчиків, яким ось - ось виповниться 1 рік. Вже поспіль 25 років моя родина в кризових ситуаціях звертається за порятунком саме до цього хірурга. Почуйте мене всі ! Опік це страшно, опік це паніка, опік це боляче, опік це шалений дитячий крик! Ворогу такого не побажаєш. А Олексій Станіславович досвідом, провідними методиками та впевненими, швидкими, спокійними, фаховими, турботливими рухами за декілька прийомів виліковує суворі рани, і крик малюків, і кожного пацієнта в черзі, бо так лікувати насправді вміє тільки цей комбустіолог. Ви - Божий хірург! Не помилюсь якщо напишу від імені всіх нас: Дякуємо Вам Садовой Олексій Станіславович за обрану Вами професію на благо здоров'я людей країни! Дякуємо медичним сестрам вашої команди за турботу про хворих! Дякуємо за створену кімнату спокою для немовлят та малечі! Дякуємо за традицію позачергового прийому дітей в черзі, довжиною 25-50 людей сувора реальність! Дякуємо за Ваше оптимістичне слово: " Наступний, наступний, наступний...", це надихає на швидке одужання! Керівництву державної клініки повезло мати у складі такого "Героя медицини" , як Садовой Олексій Станіславович. Вітаємо кожного медика Вашої медичної установи з прийдешнім професійним святом "Медичного працівника" 27 липня 2026 року. Слава медикам... Всіх благ... Дякую за моїх здорових близнюків. З повагою Юлія Бутенко ✍️

google

Щиро вдячна лікарю Богдан А.Г. за професійний підхід. Завдячуючи чуйності лікаря та медсестри, дослідження ШКТ пройшло в максимально комфортних умовах.

google

Велика вдячність персоналу, який зустричає з усмішкою і теплим словом, тримає чистоту і порядок. Окрема, безмежна дяка Лікарю від Бога і особливій Людині - Садовому Олексію Станіславовичу, який лікував нашого синочка; його неймовірна віддача справі, професіоналізм і ті жахливі умови, в яких йому доводиться працювати, вражають: в той час, коли гаряча фаза війни триває вже 4 рік і опіки, це одна з найпоширеніших травм, опіковий центр має бути взірцем сучасної медицини від паркану до сан вузла, але шокуючий вигляд всередині старої забудови і розбитих доріг шокуюче вражають! Там де має бути автоматизовано бюрократична волокіта, лікар витрачає свій безцінний час не на пацієнтів, а на крос між пере'язочною і кабінетом "цифрового писарства". Людина яка може рятувати стільки життів має мати інші умови праці, таких людей необхідно оберігати, а натомість - вони оберігають медицину влисним ентузіазмом! Як таке може бути в наші часи в нашій Україні у вогні?! Шановний Олексію Станіславовичу, дякуємо, що Ви у нас є, що наші діти, мають шанс і надію завдяки Вашим талантам і самовіддачі!

google

Велике дякую зав. відділення гематології Малинкіній Тетяні Володимірівні, яка мене прийняла на продовження лікування тяжкої форми хвороби (АИТЛ) у 2024р. Дуже швидко прийняла на проходження терапій препаратами, яких в Харкові не було. Також дякую персоналу її відділення, всі добрі люди та гарні спеціалісти. Для подальшого лікування потрібно було робити Алогенну ТКМ, яку на жаль в Україні не могли або не хотіли робити. Тому ще раз велике їй дякую за драгоцінну правдиву пораду на подальше лікування не в Україні, а в лікарнях Європи, будь якими способами і як можна скоріше. Дякуючи їй, та ії пораді в мене все добре, живий ), в Німеччині була зроблена Алогенна ТКМ, зараз відновлююсь. Цим відгуком хочу донести, що Тетяна Володимирівка дуже гарна людина, професіонал своєї справи і завжди може дати вірну пораду подальшого лікування. На жаль є такі хвороби, які в Україні не вилікують, а заліковують на деякий час протоколами хіміотерапії до того, поки вистачить ресурсу організма, препаратів в лікарні або фінансів.

google

Незважаючи на недофінансування, прекрасні фахівці, які якісно надасть допомогу! Олексій Станісла вович Садовий- лікар від Бога і Людина!!!!

Roman SAM 12.06.2026
google

Хочу поділитися своїми враженнями від лікування в опіковому центрі на вул. Краківська, 13 та висловити щиру подяку лікарю Францевій Олені Сергіївні. До лікарні я потрапив по швидкій допомозі у вихідний день з опіками рук, грудей та обличчя. Травми були серйозними, супроводжувалися втратою шкіри та сильним болем, що потребувало невідкладної медичної допомоги. Олена Сергіївна професійно оцінила мій стан, визначила площу та глибину опіків, виконала необхідну перев'язку та запропонувала госпіталізацію. У стаціонарі мені було надано всю необхідну медичну допомогу, а завдяки якісному лікуванню вже через 10 днів значно відновилася шкіра та суттєво покращилося самопочуття. Особливо хочу відзначити відданість своїй справі Олени Сергіївни. Вона особисто проводила перев'язки та контролювала процес лікування. Навіть у свої вихідні дні приїжджала до відділення, щоб оглянути пацієнтів, провести перев'язки та переконатися, що наше одужання проходить належним чином. Як ветеран, я щиро вдячний за уважне та людяне ставлення до пацієнтів з боку всього медичного персоналу опікового відділення на 4 поверсі. У відділенні панує професійна та доброзичлива атмосфера, а також забезпечені комфортні умови перебування. Окремо хочу відзначити якісне та смачне харчування тричі на день. Висловлюю щиру подяку всьому колективу опікового відділення за професіоналізм, турботу та людяність. Бажаю всім працівникам міцного здоров'я, наснаги, благополуччя та вдячних пацієнтів. Так тримати! Все буде Україна! + Переваги: ✔ Якісне лікування ✔ Постійний контроль стану пацієнтів ✔ Смачне харчування ✔ Людяне ставлення до пацієнтів ✔ Швидке відновлення після лікування - Недоліки: Єдине зауваження стосується матеріально-технічного стану палат. Видно, що приміщення давно потребують ремонту: меблі та оздоблення застарілі, палати мають зношений вигляд. Хотілося б, щоб адміністрація лікарні звернула увагу на покращення умов перебування пацієнтів, адже професіоналізм лікарів та медичного персоналу заслуговує на відповідний рівень комфорту та оснащення.

Игорь 11.06.2026
google

Хочу залишити відгук про паліативне відділення цієї лікарні. Нещодавно тут лежала моя свекруха і я була приємно вражена тим, наскільки якісно тут надаються паліативні послуги. У відділенні ремонт, у палатах чисто, прибрано, хворі доглянуті, перевдягнуті (за потреби), ліки ретельно даються. Оскільки моя свекруха була в післяінсультному стані, до того ж був пролежень, окрім паліативного догляду вона також мала консультацію хірурга і невролога (який вніс свої корективи в лікування), щодня приходив реабілітолог. Надзвичайно вдячні усьому персоналу відділення, який допоміг нам практично забути на деякий час про усі тяготи догляду за такими хворими, що було дуже великою різницею в порівнянні з попередньою лікарнею, де чоловік мусив по півдня проводити біля мами, бо догляд бажав кращого. Особливо вдячні завідувачці відділенням Гулеватій Іванні Олександрівні, яка виявилася не лише гарним керівником, а й дуже небайдужою людиною, яка своєчасно дала свої цінні поради та рекомендації, виходячи зі стану мами. Це дуже важливо, коли є кому скерувати рідних у правильному руслі, бо часто в таких ситуаціях не знаєш, як діяти, для того, щоби рідна людина мала змогу більш ефективно відновитися і не втратити час. З повагою і вдячністю - рідні Віри Миколаївни М.

google

Робив УЗД січового міхура, передміхурової залози, нирок. Сподобалося.

Nokfert 04.06.2026
google

Дуже приємний персонал Я військовий. Звернувся в медичний супровід ветерана. Дякую Дума Лариса Миколаїівна, Мартиненко Інна Ярославівна, Морозова Тетяна Анатоліївна.

google

Хочу висловити щиру подяку лікарям та всьому персоналу МЦК за високий професіоналізм, людяність та турботу про пацієнтів. У цей непростий період ви даруєте не лише якісне лікування, а й надію, підтримку та віру в одужання. Особлива вдячність всім лікарям та медсестрам підрозділу нефрології, особливо лікарям Коровинченко Д.В., Закордонцю В.П., Малику А.І., Шадріну А.О., старшій медсестрі Гаркун Т.А. за їхню надзвичайно складну та відповідальну працю, уважність до кожного пацієнта, терпіння та готовність допомогти у будь-який момент. Дякую за чуйне ставлення, детальні пояснення та справжню відданість своїй справі. Завдяки вашій роботі люди отримують шанс на нове життя. Бажаю всьому колективу міцного здоров’я, сил, професійних успіхів та вдячних пацієнтів!

google

Хочемо висловити щиру подяку всьому колективу лікарні за професіоналізм, турботу та людяність. Моїй дружині тут зробили пересадку нирки, і ми безмежно вдячні кожному лікарю, медсестрі та працівнику, які були поруч у цей непростий період. Особливо хочеться відзначити високий рівень професіоналізму лікарів — від першої консультації до післяопераційного догляду ми відчували впевненість, підтримку та уважне ставлення. Операція пройшла успішно, і це заслуга справжніх фахівців своєї справи. Дякуємо вам за врятоване здоров’я, за ваші золоті руки, терпіння та щире ставлення до пацієнтів. Бажаємо всьому колективу міцного здоров’я, сил та вдячних пацієнтів!

google

Хочу висловити безмежну подяку лікарні МЦК та Медичному центру міста Києва за врятоване життя та шанс жити без діалізу! Окрема величезна подяка найкращому трансплант-координатору — Дар’ї Віталіївні. Все було організовано настільки швидко та професійно, що буквально за тиждень мені провели трансплантацію нирки. Від щирого серця дякую Закордонцю Владиславу Пилиповичу та Малику Андрію Івановичу за професіоналізм, підтримку та людяність. Від самого першого дня і до виписки ви завжди були поруч, підтримували та допомагали на кожному етапі. Також хочу висловити щиру подяку моєму лікуючому лікарю — Ксьондзу Володимиру Ігоровичу. Дякую Вам за уважність, турботу, підтримку та професійний підхід. Завдяки Вашій праці та людяності цей непростий шлях став набагато легшим. І найголовніше — у цій лікарні всі обстеження, аналізи та лікування були БЕЗКОШТОВНИМИ. Це безцінна допомога для людей, які потребують трансплантації та підтримки. Дякую вам за нове життя, турботу та надію! ❤️

google

Хочу подякувати МЦК медичний центр міста Києва за те, що таким пацієнтам як ми, що перенесли пересадку нирки, є надія на завтрашній день, я ВДЯЧНА кожен день лікарям які нас рятують , вони ПРОФЕСІОНАЛИ, та весь персонал там дуже гарний (є з чим рівняти) ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАШУ ТЯЖКУ ПРАЦЮ. Також особливе моє, ДЯКУЮ , хочу сказати Коровинченко Дарʼі Віталіївні, Ви наш лікар, психолог і наша любов🥰.

google

Це найкраща лікарня. Завдяки команді лікарів я маю можливість жити як нормальна людина. Персонал найкращі.🔥🔥🔥🔥🔥

google

Краще, звичайно, я би писав цей коментар знаходячись десь в Домінікані чи, на крайній випадок, у якому-небудь Бодрумі, але перипетії життя привели мене в центр гемодіалізу на Чорних Запорожців, 26. Мої враження. Персонал високої кваліфікації, від мого лікаря Кивенко Анни Юріївни я в повному захваті як від спеціаліста, до того ж вона ще й розкішна українська красуня. Крім високої кваліфікації лікарів хочеться відмітити і роботу технічного персоналу, і окремо усіх чарівних дівчат медсестер, якраз вони і проводять із нами, пацієнтами, більшість часу, знаходячи для кожного слова втіхи.

google

Дякую лікарю . Вилікував мене після опіку. Відношення до людей супер.

Den Sokol 27.05.2026
google

Молодь вся працює. Не байдужі.

google

Обпекла руку якраз перед поїздкою за кордон. Спочатку поїхали в іншу лікарню, але за порадами друзів звернулися в цю. І це було найкращим рішенням! Завдяки лікуванню не отримала жодного шраму, та ще й не довелося відміняти поїздку. Дуже вдячна, і щиро раджу це місце!!

google

Хочу висловити щиру вдячність медичній сестрі маніпуляційного кабінету поліклінічного відділення Лілії, за її професіоналізм та чуйність.Забір крові був зовсім без болю.

google

Найкращі лікарі та медсестри!

Ваші враження допомагають нам ставати кращими

Поділіться своїм досвідом — це важливо для нас і для інших пацієнтів

Біда не ходить одна…

Це історія пацієнтки нашої Оксани та її мами.
Обидві, з різницею у кілька років, почули страшний діагноз.

Сьогодні він не здається таким страшним,
коли поруч лікарі, які лікують та підтримують.

Загалом було більше 30 візитів, що дозволяє тримати ситуацію під контролем!

Світлана та Ірина — дві сестри. Коли одна захворіла, то друга зробила все що роблять тільки справді близькі та віддані люди. Швидко поділилася своїми стовбуровими клітинами, добре розуміючи:
📌 Вони відновлюються.
📌 Процедура не шкодять організму.
📌 Іншого шансу у її сестри немає.

«Ірина генетично підійшла як донор на 100% за всіма показниками. Це рідкісна сумісність та великий шанс» розповідає лікуючий онкогематолог МЦК @dr.sofi.kyiv

У Медичному центрі міста Києва ми лікуємо рак сучасними, прогресивними методами, зокрема трансплантацією стовбурових клітин. Це один із найефективніших шляхів у боротьбі з онкогематологічними захворюваннями.

Павло і Ксенія! Він військовий і віддав нирку їй, своїй дружині. Цю історію почула вся країна, її розповіли на ICTV у Національному марафоні.

Але справжнє диво відбулося тут, у нас у Медичному центрі міста Києва. Саме наші трансплантологи Владислав Закордонець та Андрій Малик успішно провели її! А на першому етапі свою роботу відмінно виконала транспланткоординатор МЦК @daria__korovynchenko

Сьогодні пара вже виписана додому. І ми радіємо не лише результату операції — ми радіємо такому коханню, яке сильніше за страх і діагнози!

Біль у шиї, який заважав жити — позаду. До нас звернувся пацієнт із сильним дискомфортом у шиї, а це:

  • Обмежені рухи.
  • Постійна напруга.
  • Біль, що віддавав у плечі.

Уже після курсу процедур — значне полегшення, вільні рухи та повернення до звичного життя.

Мати віддала частинку себе аби донька Марина могла далі якісно жити… змалку дівчинка бачила тяжку життєву дорогу батька, що довго був на діалізі. Тому коли зʼясувалося що як і він, має вона цукровий діабет, впала у відчай.

Коли приїхала ставити фістолу, дізналася про прогресивне рішення — родинну трансплантацію в МЦК.

Тоді в медичному центрі Києва зустріла тих, хто допоміг пройти цей шлях швидко і успішно. Транспланткоординатор Дар’я Віталіївна Коровинченко @daria__korovynchenko взяла на себе координацію, підтримку у найважчі моменти. А мати не вагаючись віддала Марині свою здорову нирку.

4 листопада 2025 року відбулася в МЦК ця родинна трансплантація. Її успішно провели наші трансплантологи Владислав Закордонець та Анатолій Матвійчук.

І донька і мама успішно виписані додому. Марина днями завітала на діагностику до МЦК та залюбки поділилася своїм досвідом.

Дмитро — хірург. Людина, яка як ніхто розуміє всі нюанси операційної справи. Сам з Дніпра. Але обрав саме наш Медичний центр для проведення трансплантації.

Чому? Впевнений: краще, ніж у МЦК — не буває.

Бажаємо якнайшвидшої успішної реабілітації та знову приступити до улюбленої справи.

Вони приїхали з Херсона. Коли втрачено дім, спокій, здоров’я батька… вони не опустили рук, а знайшли нас — МЦК.

І сталося диво. Знайшовся донор. Відбулася трансплантація нирки!

Сьогодні він усміхається, ходить, живе.

Андрій два роки відвідував процедури гемодіалізу. Нещодавно йому провели трансплантацію нирки — донором стала мати.

Найбільше чоловіка тішить те, що він більше не має ходити на діаліз: «Це було як друга робота після основної» — зазначає чоловік.

Тепер з новою ниркою можна почати нове життя. Андрій не привʼязаний до лікарні і почуває себе якнайкраще.

Вона пережила те, чого більшість навіть не уявляє.
Три пересадки нирок. Три спроби знову почати жити.

Ольга вже прожила 15 років із пересадженою ниркою — від матері. Але надалі її чекали ще випробування.
Другу нирку Ользі пожертвував її батько, а вже у 2025 їй провели фінальну трансплантацію від ідеального донора — рідної тітки.

Це історія про справжній героїзм. Чоловік, готовий на все заради здоров’я своєї коханої, віддав свою нирку дружині, подарувавши їй другий шанс на життя.

Трансплантація нирки була успішно проведена у нас — в МЦК. І саме завдяки нашій команді хірургів, анестезіологів, діагностів — операція пройшла за найвищими стандартами.

Для нас кожна історія — це не просто пацієнт, а зворушлива історія нового життя. Наші лікарі та медичний персонал роблять все можливе, щоб такі історії завершувалися щасливо!

У Лариси був лише один шанс — трансплантація нирки. Але тоді вона дуже вагалася, та команда МЦК допомогла подолати страх…

І от минуло вже два роки і сьогодні вона досі з вдячністю памʼятає кожного з нашої команди!

Три роки очікування. Три пропозиції й одна вирішальна мить, яка подарувала нову нирку та нові надії.

Сьогодні Олена усміхається й каже: «Не бійтеся ставати на чергу. Це нічого не коштує, а справді реальний шанс врятувати життя».

Олена надихнула і свою подругу, яка теж пройшла через трансплантацію у нашому Медичному центрі на Чорних Запорожців, 26.

Світлана майже три роки жила з розкладом «через день» — діаліз: очікування, надія. Сім разів доля вже ніби давала їй шанс — і щоразу забирала. Але цього разу стало інакше.

Тепер вона живе з новою ниркою! Новий шанс. Нове життя.

Це — ще одна історія, яку ми тримаємо в серці.

Знайомтесь — це Дмитро, пацієнт МЦМК, який потрапив до нас з термінальною нирковою недостатністю та діагнозом полікістозна хвороба нирок.

Дмитро потребував негайної трансплантації нирки — і тут, на допомогу визвалась його рідна сестра!

Трансплантація пройшла успішно!

Максиму — 13. Він живе з пересадженими печінкою та ниркою. Таких дітей в Україні вже двоє!

Це результат роботи професійної команди, сучасних технологій і підтримки закладів Департаментом охорони здоров’я Києва.

Родинна трансплантація рятує життя. Без черг. Без страху. Безплатно! В МЦМК!

Надія — наша перша пацієнтка, якій ми виконали трансплантацію стовбурових гемопоетичних клітин.

Лікар-онкогематолог Софія Мацібох впевнено говорить: «Я вірю що ми досягли бажаного результату в лікуванні онкологічного захворювання цієї пацієнтки».

Це про історію Діми. І про людей, які його врятували. Це не лише команда наших трансплантологів, а й про прогресивних та людяних батьків іншої дитини, які пережили смерть свого 13 річного хлопчика, і дали згоду аби його нирки далі врятували інших дітей.

У Медичному центрі Києва операції проводять висококваліфіковані хірурги, які стояли у витоків розвитку трансплантології в Україні!

Ми дбаємо про кожного пацієнта, який потребує пересадки нирки.

Вперше у нас! Родинна трансплантація печінки.